Блоги → Перегляд

В Угорщині директор музею порівняв Сороса з Гітлером

Понеділок, 19:55, 30.11.20

Рейтинг
8 0
Переглядів
524

0
0
soros13.jpg
Джордж Сорос

Сцилард Деметер, який очолює Будапештський літературний музей Петефі і є урядовим уповноваженим з культури, назвав Джорджа Сороса "ліберальним фюрером". На його думку, Сорос перетворив Європу на свою "газову камеру", пише Поштівка з посиланням на DW.

"Отруйний газ, який є смертельним для європейського способу життя, виходить з капсули відкритого мультикультурного суспільства, і ми, народи Європи, приречені топтати один одного у боротьбі за останній ковток повітря", - написав Деметер.

Директор музею також прокоментував суперечку щодо бюджетної угоди ЄС, яку блокують Угорщина і Польща через свою незгоду із принципом прив'язки верховенства права до фінансування.

Коментуючи цю суперечку, він назвав Угорщину і Польщу "новими євреями", які стали мішенню "ліберальних арійців", що хочуть вигнати їх з блоку.

Раніше Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення призначила телеканалу "Телерадіокомпанія "Нові комунікації" (логотип "Z ZIK") позапланову перевірку через ознаки розпалювання ворожнечі і ненависті. Підставою стала трансляція анонсу телемарафону "Реванш соросятні".

Нагадаємо, 24 листопада в Києві під посольством США відбулася акція проти зовнішнього управління. Хлопець у масці Джорджа Сороса водив на повідку жінку в традиційному українському вбранні. 

Хто такий Джордж Сорос

За своєю суттю соросизм є ні що інше як Grand corruption.

  • Це 89-річний американський фінансовий спекулянт угорсько-єврейського походження. Ім'я при народженні - Дьордь Шварц.
  • Його статки налічують понад 8 мільярдів доларів.
  • Засновник мережі лобістських організацій, відомих як «Фонд Сороса».
  • На батьківшині в Угорщині його об'явили персоною нон-грата і закрили його офіси. 
  • Термін «соросятня» для позначення спекулянтів - послідовникив Сороса, які маніпулюють ринками і влаштовують кризи по всій земній кулі, ввів в обіг нобелівський лауреат Пол Кругман. 
  • В Україні він впроваджує дерегуляцію і приватизацію держмайна, називаючи це "реформами". Рясно фінансує ЗМІ та лобістів свого бізнесу під виглядом громадських діячів і організацій.
  • Любістів бізнесу Сороса в Україні називають "соросята" або "соросятня" незалежно від їх громадянства. 
  • Найчастіше соросятня має стосунок до Демократичної партії США, яку потужно підтримує Сорос. 
  • Соросизм - це прагнення "господарів грошей" послабити народи, щоб легше їх грабувати і легше ними управляти.
  • За своєю суттю соросизм є ні що інше як Grand corruption.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі