Блоги → Перегляд

ХТО МИ Є ГУЦУЛИ І ЧОГО НЕЗНАЄ НАЦІЯ?

Четвер, 12:33, 14.01.21

Рейтинг
3 0
Переглядів
157

0
0

РОМАН РЕВЕДЖУК
Опубліковано 
Roman P. Revedzhuk · 14.01.2021 ·  

ХТО МИ Є ГУЦУЛИ І ЧОГО НЕЗНАЄ НАЦІЯ?

Проти нас віками іде боротьба. Боротьба не на смерть, а на знищення роду. Голодомори і сучасний геноцид української нації в усіх аспектах, тому живий приклад. Давайте звернемо увагу на цікаві історичні факти, гіпотези і коротко поговоримо про те, хто ми є насправді.

1. І так, те, що ми білі люди – це уже доконаний факт і не потребує жодних додаткових підтверджень.

2. Гуцули - за різним твердженням появилися у 6-му столітті і є носіями української мови, культури та української ідентичності – тобто є основою української нації. Але я маю серйозні припущення, що це також не відповідає дійсності. Чому?

3. Чому ми, гуцули, добре розуміємо арамейську мову, якою розмовляв Їсус Хрестос. Ну до прикладу, якщо відкинути юдейську та семітську пропаганду проти Сина Божого, звернемо увагу на Його останні слова, які Він промовив на хресті: «Лельо, Лельо, лем в мя ся остані», для тих хто не гуцул – це означає «О Тату, о Тату, лиш Ти в мені остався». Він сказав ці слова арамейською мовою на галілейському діалекті «Єлої, Єлої, лема савахтані». Що власне й спростовує юдейську пропаганду створену проти Їсуса Хреста, яка і по сьогодні активно використовується. Ніби то Їсус перед смертю зневірився у Бозі і почав каятись та читати псалом Давида: «Боже мій, Боже мій, нащо Ти мене покинув». Що навіть дитині яка добре вчилася у середній школі, не вкладеться у логіку і виникне здорове запитання, як тоді Їсус воскрес і Вознісся на небеса? Справа в тому, що юдеї котрі стояли під хрестом на якому розіп’яли Їсуса, незнали арамейської мови. Тому вони почувши щось незрозуміле, переказали почуте священнослужителям. Ті у свою чергу знайшовши щось подібне у псалмах, придумали, що Їсус кликав пророка Ілію і тим самим намагалися всім доказати, мовляв Він ніякий не Син Божий, а звичайний божевільний. Саме так. У ті часи Їсуса звинувачували й у такому, щоб лишень люди не йшли до Нього на проповіді. Сьогодні ми маємо те саме з російською пропагандою у кращих традиціях народної мудрості «чули де дзвін, а незнають де він». Доречі ця народна мудрість також є автентично староукраїнською і похідною з Гуцульщини. Але йдемо далі.

4. Галілеяни переселилися з Карпатського регіону до Палестини, якщо не помиляюся десь 24-ри століття тому. А так званий галілейський діалект (місцева мова), на якій часто молився Їсус Хрестос, принесена до Галілеї власне з Карпатського регіону, або ж з Гуцульщини (Галіції - Галичини).

5. З розповідей наших дідів-прадідів, ми, гуцули знаємо, що у античну давнину на теренах Карпатського регіону жили так звані люди-велетні. Ну до прикладу, у Космачі на Гуцульщині звідки я родом, побутує легенда, що велетні жили не тільки у високогір’ї гори Ґрегіт, але й мали поселення на горі Сиґлін. Насправді ці люди не зовсім були велетнями, а просто білими кремезними першопоселенцями-кочівниками. Які освоювали територію згодом будували великі цивілізації. Це лише може свідчити про те, що вони могли бути нащадками арамейських племен, котрі викристалізувалися у арійську расу.

6. Історично склалося так, що етнічні групи гуцулів були розділені. Одні належали території Польщі, інші - України, треті - Угорщини. Були поселення на території Австрії та Румунії. Це стало причиною деяких змін в традиціях і навіть різновиді розмовної говірки, незважаючи на загальну національну основу. Власне це може пояснювати той факт, що у багатьох українців, німців, поляків, угорців, румунів та австрійців поширена арійська гаплогрупа R1a. Тобто ми гуцули є арійцями.

7. Повернімося до Їсуса. Отож, як нам розповіли історики, філософи і мислителі різних калібрів, що Їсус був єврейським проповідником. Ба-більше, навіть говорять, що він був «рабином». Припустимо. Але дивно спостерігати, що часто-густо багато юдеїв не лише не вірують, а навіть і насміхаються над Їсусом – погодьтеся, що як мінімум таке дивно виглядає. Проте, якщо ми прослідкуємо логічний ланцюжок, то незважаючи якої народності б не був Їсус, але за расовою приналежністю він був однозначно арійцем. Семіти та юдеї незлюбили Їсуса Хреста за те, що він пошанував жінку. Пригадайте, як Він врятував Марію Магдалену, яка була розпусницею, надавала платні сексуальні послуги і повернув на її прикладі жінкам гідність. Так само семіти та юдеї незлюбили й пророків та послідовників Їсуса і увесь рід їхній. Бо семіти та юдеї вважали, що жінка немає душі і є істотою другого сорту. Власне семіти являються тими, хто знищили арамейську мову, яка у ті часи була розмовною мовою світу, як сьогодні до прикладу англійська.

Отже, що ми маємо? Згідно тверджень різних дослідників, гуцули являються одним із найдавніших народів часів нашої ери. Гуцули у своїй основі є послідовниками Їсуса Хреста. Гуцули є носіями української мови, культури, традицій та української ідентичності. Гуцули є аріями. Ну я думаю, що важко сперечатися з очевидним. Посудіть самі навіть з того, що нам розповідають у своїй більшості платні історики про появу гуцулів у 6-му столітті нашої ери. І власне як я і казав на початку, думаю, що воно не відповідає дійсності бо гуцули появилися значно раніше. Також, що українська мова у писемності була близька до середньогрецької візантійської. Далі, Їсус з Галілеї близький по духу і по мові гуцулам з Карпат. А якщо повертаємось до історії часів Русі, а згодом Великої України, то виникає логічна гіпотеза: чиїми прямими нащадками є гуцули і звідки має походження українська нація? То хто ми є гуцули?

Далі маєте собі усвідомити як це усвідомив я, що знищується віками і сьогодні не мова, не культура і навіть не нація. Знищується ідентифікація роду Хрестового і арійської раси - носіями якої є ми гуцули у різних народностях. Велика Україна була імперією де після Візантії відродилася перша цивілізація. Гуцули є носіями унікальних ремесл, які мають свій початок з прадавніх часів. І все що принесене у сучасний світ Європи, воно створене на основі гуцульських ремесл.

Ви напевно маєте запитання, а чому я не згадую Росію? Справа в тому, що Росії в природі не існувало. Її і сьогодні не існує, окрім вкраденої Московією та присвоєної історії - це картковий будинок, який при сильному вітрі з Карпат, розпадеться на дрібні кавалки. Ви думаєте я перебільшую? Скажете, Росія то імперія і тому очевидна експансія? Товариство, у світі існували різні імперії: Персидська, Македонська, Давній Рим, Київська Русь, Османська і так далі. Але ніколи у природі не існувало Російської, як і самої Росії – це усе сова натягнута на глобус. А от політика експансії, яку власне провадить штучно створена форма семітами для помсти – це реальність. Про це не говоритиме жоден платний історик, філософ мислитель, бо семітами зроблено багато, щоб стерти з пам’яті ідентичність і самобутність. А народжені в сучасності, не мають звідки черпати інформацію окрім того, що написано у переписаних історіях та створених міфах. Чому не люблять Мазепу? Чому не люблять Хмельницького? Чому не люблять Бандеру та інших? Пригадайте їх ідеї про відродження великої Української Імперії. Кожним по різному вони озвучувались, але суть їхня була одна. Для того, щоб розмити українську націю, наших дідів-прадідів розкуркулювали, вивозили, депортували. На заході України у Карпатському регіоні нації вдалося вижити, але її розмивають через пропаганду, змішування крові та сучасним гібридним геноцидом. Важливо: українська нація має багато етногруп, але кожна з них має свою гуцульську основу, а тому ми є єдиною монолітною українською нацією аріїв.

У сучасному світі єдиною непохитною імерією являються Сполучені Штати Америки. А єдиним прикладом стійкості у історії людства, являється українська нація. Чому українська нація близька з американцями? Там є гуцули – там є арійці. Там є ті, кого ніколи не зможуть здолати семіти що служать дияволу. Бо рід Хреста – є родом великої землі Господньої. І я тут не проповідую, а лише намагаюся постукати у вашу свідомість, щоб ви потрохи почали слухати свій розум і відчувати свою ідентичність. В історії століть нашої ери відбулися успішні чотири Великі Хрестові походи. Вони укріпили фундамент хрестиянської віри через кров. Сьогодні проливається кров заради грошей. Україна має все для відродження своєї імперії. Запитайте себе, хто ми є і почніть збирати каміння. Щоб бути готовими пройти велику дистанцію за короткий період і відродити Українську імперію.

Я наголошую, що я ніякий там не платний історик. Не претендую і не зазіхаю на їх асоціації. Я лише хочу, аби нація знала свою ідентичність.

Ваш, Роман Реведжук

Поділіться цим дописом 21aa.png

138877667_2393600570786819_7574002233566777854_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=BW8z2fAPPPoAX-ZOm2b&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=12e046cc80c7f7952f036a23483fa0bd&oe=6026D725

ЩОБ КОМЕНТУВАТИ НАТИСНІТЬ ТУТ 65423348_1784947211652161_6972423142090211328_o.jpg?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=1eb0c7&_nc_ohc=Zy00o8CjBA0AX-X3u6j&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&tp=27&oh=d6ff4d957938c94612affc83af7d15d3&oe=6024BB01

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.