Блоги → Перегляд

У Лондоні, автомобілі які забруднюють повітря будуть обкладатися податком

Вівторок, 16:24, 26.01.21

Рейтинг
0 0
Переглядів
210

0
0

В даний час приватні автомобілі, що в'їжджають в центр Лондона з 07.00 до 18.00 в будні дні, платять дорожній збір в розмірі 11.5 фунтів стерлінгів

london24.jpg 

Муніципалітет Лондона ввів в дію положення ULEZ (Зона з ультранизької емісією), згідно з яким автомобілі, забруднюють вихлопними газами повітря, зможуть в'їжджати в центр Лондона, тільки сплативши певну суму.

Згідно з новим положенням, автомобілі, що не відповідають стандартам певної емісії вихлопних газів, заплатять 12.5 фунтів стерлінгів при в'їзді в Вестмінстер і район Сіті, повідомляє АвтоХаб Євротермінал

В даний час приватні автомобілі, що в'їжджають в центр Лондона з 07.00 до 18.00 в будні дні, платять дорожній збір 11.5 фунтів стерлінгів.

Автомобілі, які не відповідають необхідним параметрам низькою емісії, а також мотоцикли до 2007 року випуску, автомобілі на бензині до 2006 року випуску і дизельні автомобілі до 2015 року платитимуть спеціальні збори в рамках ULEZ. Мотоцикли, які не відповідають стандартам Euro 3, автомобілі на бензині, що не відповідають параметрам Euro 4 і не відповідають Euro 6 дизельні автомобілі будуть платити однакову суму в рамках ULEZ, в той час як автобуси і вантажівки, що не відповідають стандартам Euro 6, будуть платити додаткові 100 фунтів в день для того, щоб потрапити в центр міста.

Які порушили правила програми ULEZ заплатять 160 фунтів штрафу. Програма ULEZ націлена на зниження потоку автомобілів в центрі міста (в день в центр в'їжджає близько 40 000 автомобілів), і буде розширена в 2021-му році до окружних автотрас на півночі і півдні.

Муніципалітет Лондона програмою ULEZ націлений на зниження на 45 відсотків емісії вихлопних газів в місті за два роки. Згідно з даними муніципалітету, близько 60 відсотків автомобілів в місті відповідають новим параметрам емісії, і їх не торкнеться нове положення.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі