Блоги → Перегляд

Volvo Car Group домовилася про створення альянсу на суму 300 мільйонів доларів з Uber

Понеділок, 11:52, 01.03.21

Рейтинг
0 0
Переглядів
301

0
0

Volvo Car Group домовилася про створення альянсу на суму 300 мільйонів доларів з Uber для розробки самокерованих автомобілів, що є останнім кроком традиційних виробників транспортних засобів до об'єднання з фірмами з Кремнієвої долини, що розглядається як загроза їх галузі.

20160818134249-volvo-uber-self-driving-car.jpeg?width=700&crop=2:1

Партнерство дозволить шведському автовиробнику, який належить китайському Geely, та службі підтримки Uber об'єднати ресурси для початкового розвитку можливостей автономного водіння своєї флагманської моделі позашляховика XC90. Ці дві компанії розподілять інвестиції приблизно порівну, рассказывает АвтоХаб Євротермінал

Фірми, що сполучають автомобілі, створили альянси з великими автовиробниками, щоб пришвидшити зусилля з випуску автономного автомобіля - технологія, яка залежить від програмного та апаратного забезпечення автомобілів, що працюють разом, щоб надати транспортному засобу правильні рефлекси в дорожньому русі.

Такі компанії, як Uber, значно заощадили б на своїх найбільших затратах водіїв - якби змогли включити автомобілі, що керують автомобілем, до свого парку.

Для самих автовиробників здатність споживачів привізти таксі за допомогою простого додатка або найняти машину щогодини ризикує відкласти їх від покупки власного автомобіля.

Найшвидший електрокар в світі - хорватський гіперкар Rimac C_Two

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі