Блоги → Перегляд

Каліфорнія: Самостійні машини не можуть бути на дорогах без водіїв

Понеділок, 12:26, 01.03.21

Рейтинг
0 0
Переглядів
307

0
0

Найбільший автомобільний ринок Сполучених Штатів Каліфорнія в середу опублікував проект правил щодо самокерованих автомобілів, який вимагає наявності посвідченого водія в салоні автомобіля на випадок невдалого плану, який підкреслює безпеку, делиться новостями компанія Евротерминал

20150515160948-google-car-self-driving-tech-driverless.jpeg?width=700&crop=2:1

Положення Департаменту автомобільних транспортних засобів покликані допомогти розвивати зароджувану, але швидкозростаючу автономну індустрію транспортних технологій, одночасно дозволяючи традиційним автомобільним компаніям та новим учасникам, таким як Alphabet Inc. та Apple Inc., безпечно розгортати свої самохідні машини вже в розвитку.

Каліфорнія була в авангарді швидкозростаючої автономної індустрії автомобілів, що підживлюється технологічними компаніями в Кремнієвій долині, і є однією з небагатьох штатів, які прийняли правила, що дозволяють проводити випробування автомобілів на самохідних автомобілях на дорогах загального користування.

В даний час 11 компаній мають дозволи керувати автономними транспортними засобами на дорогах загального користування в штаті, за умови, що в машині є посвідчений водій.

Запропоновані правила вимагають сертифікації та тестування сторонніх виробників для автовиробників, а також регулярні звіти до DMV протягом трьох років. Дані цього тестування будуть використані для інформування про майбутнє регулювання, зазначає DMV.

«Евротерминал» и ЕС – итоги эпохальной встречи сегодня

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі