Блоги → Перегляд

Чи потрібні права на електромобіль?

Середа, 14:33, 03.03.21

Рейтинг
0 0
Переглядів
365

0
0

Електромобіль, нехай він і має зовсім інший тип харчування, такий ж транспортний засіб, як і звичайний автомобіль з ДВЗ. А значить, для того, щоб спокійно і без порушень закону пересуватися на ньому, потрібно мати водійське посвідчення. Звичайно, якщо електромобіль не є дитячим або гольфкар.

maranello_0.jpg

Залежно від типу електричного транспортного засобу, потрібно мати відкриту категорію в правах:

B - для легкових автомобілів

C - для вантажівок;

D - для автобусів.

Але чи існують «серйозні» електрокари, пересування на яких може бути без водійських прав і чи потрібні права на електромобіль в такому випадку взагалі?

Як італійці досягли успіху в «хитрих» електрокарах

Авто «на батарейках», що розвивають швидкість не більше 45 км / год, надають можливість колесити по дорогах без прав. Італійські автовиробники взяли це до уваги і поставили в гонку за звання «найпопулярніший і доступний електромобіль» свої мікромобілі - MARANELLO SCE і Estrima Biro. 

MARANELLO SCE

Кумедний на вигляд електромобіль з'явився на ринку в кінці 2007 року. На той момент його вартість далеко не всім автолюбителям була зрозуміла і прийнятна. За новий мікромобіль потрібно було заплатити близько 22000 доларів. Виходячи з наданої інформації про технічні характеристики, основна частина його ціни - це дизайнерські вишукування, які, до слова, більшості не припали до смаку.

Як відомо, «італієць» є двомісним і внутріміським. Дивлячись на його фотографії, складно уявити цей мікромобіль на міжміській трасі. Крім своєрідного, що не викликає довіри зовнішнього вигляду, цьому також сприяє його максимальна швидкість - 45 км / год. Запас ходу дозволить подолати відстань близько 70-100 км, чого цілком вистачить для спокійного пересування по місту. Єдине, що зупиняє в покупці (крім індивідуальних смакових переваг в інтер'єрі та екстер'єрі) - ціна. За приблизно ті ж гроші можна спокійно купити старий Nissan Leaf, який є повноцінним за розмірами автомобілем, що має вже хоча б безліч функцій і опцій, що забезпечують комфорт водія і пасажирів. Чи потрібні права для пересування на даному електромобілі? Ні!

 

Источники: loc.gov google.it transtats.bts.gov google.com.ua sc.devb.gov.hk

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі