Блоги → Перегляд

Вбивства бізнесменів у Дніпропетровську були передбачені

П'ятниця, 21:28, 20.04.12

Рейтинг
1 0
Переглядів
1678

0
0

Імперія Лазаренка наказала довго жити. Інша річ, що ті, хто зараз отримує вкрадену в держави та територіальної громади власність Павла Івановича, так чи інакше одержують "отруйні активи". Так от як ця отрута себе проявить в майбутньому - я не беруся говорити... Ще одне питання - яким чином будуть перерозподілятися ці активи і чи не призведе це до кровопролиття?
 
До того ж, в Україні останнім часом питання розподілу, переподілу все частіше закінчуються силовими акціями, а самоусунення від цієї справи держави теж наводить на певні припущення... Отже на політичній кар'єрі Павла Івановича можна сміливо ставити хрест - цей процес незворотній, в той же час його спадщина ще довго отруюватиме нашу дійсність.

 
Ці слова належать дніпропетровському політологу і журналісту Владиславу Романову. Він озвучив їх у жовтні 2009 року під час презентації в регіональному прес-клубі книги "Феномен Лазаренко: злодей или гений?", в основу якої лягло журналістське розслідування колективу авторів.
 
Цікаво, що презентація видання відбулася незадовго (якщо точно, то за тиджень) до вбивства бізнесмена В'ячеслава Брагінського, який займався корпоративними конфліктами навколо власності Лазаренка. Загиблий був другом і партнером голови наглядової ради компанії "Славутич-Капітал" Геннадія Корбана, якому закидають доволі жорстку манеру ведення бізнесу, в тому числі рейдерство.
 
Вбивство сталося 13 жовтня 2009 року в результаті приведення в дію вибухівки, закладеної на одній з центральних вулиць міста біля будинку, повз який проходила жертва. На щастя, ніхто з інших городян - випадкових перехожих -  не постраждав.
 
img_4f912c33144c7.JPG
Владислав Романов. Дніпропетровський прес-клуб, жовтень 2009 р.
 
Минулої суботи, 14 квітня, знову таки у центрі Дніпропетровська, було вбито ще одного партнера Корбана - Геннадія Аксельрода. За свідченням очевидців, той під'їхав на машині до арки, яка вела в двір його дому, але дорогу йому перегородив велосипедист, який і зробив кілька пострілів в бізнесмена.
 
img_4f912e0f31da5.JPG
Зразок міського кітча на Катеринославському бульварі: пам'ятник "невідомому городянину", в якому дніпропетровці без проблем легко ідентифікували Геннадія Аксельрода. Збулася погана прикмета про спорудження прижеттєвих пам'ятників.  
 
Як відомо, 17 вересня 2010 року  була здійснена спроба підірвати обох бізнесменів під час їхньої спільної трапези на терасі в одному з дніпропетровських ресторанів.
 
Геннадій Корбан оголосив винагороду сумою в мільйон доларів за свідчення, які допоможуть розкрити вбивство. В той же час не називаючи конкретних прізвищ, він висловив переконання, "що замовник цього вбивства знаходиться у США та сидить у тюрмі".
 
Детальніше про презентацію "Феномена Лазаренка", яка відбулася у жовтні 2009 року, та уривки з книги можна прочитати тут.
 
В цьому дописі згадуються знакові заяви 2009 року й проводяться паралелі з нинішніми резонансними подіями. В той же час матеріал не ставить своєю метою задати суспільній думці з приводу останнього замовного вбивства який-небудь вектор.
 
Більше того, в автора є серйозні сумніви з приводу того, чи буде взагалі розслідуваний злочин і чи стануть достеменно відомі імена справжніх його виконавців та замовників (-ка). Принаймні, можна твердо констатувати відсутність суспільної довіри як до слідчих органів зокрема, так і системи правосуддя в країні у цілому.
 
І ще один штришок. Висловлюючи своє критичне ставлення до будівництва в Дніпропетровську найбільшого в світі (!) єврейського культурного центру "Менора", серед спонсорів якого був Геннадій Аксельрод, в одній зі своїх публікацій автор писав: "Будування ж такого центру за нинішніх умов, звичайно, може бути успішно реалізованим, що, власне, безперешкодно відбувається, але благословенним – навряд чи!". От і маємо...

Коментарі

А чого це ви, гої, рипаєтеся?
Адже добровільно і завзято задурюєте себе єврейською релігією.
А в житті мирському теж добровільно віддали основне укрбагатство теж євреям. Та ще й добровільно і свідомо поставили їх на керівні посади у суспільстві. І свідомо обираєте насамперед євреїв депутатами всіх рівнів.
То для чого ще якийсь лицемірний галас піднімати.
Вкотре помоліться та й далі бездумно виконуйте настанови богообраних.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі